Херсонщина створить транспортний коридор з Європою

Заступник голови Херсонскої ОДА Александр Адамчик розповів про підсумки візиту голови Укравтодору на Херсонщину та анонсував створення транспортного коридору с ЄС.

У херсонській області відбулася знакова подія — це відвідини зі Славоміром Новаком, керівником Укравтодора Херсонщини з Інспекцією херсонських автомобільних доріг. – розповів Адамчик

Відвідини такого гостя у Херсонській області відбулися вперше за всю історію Незалежності України – керівник Укравтодору відвідав Херсонщину, перевірив якість доріг, поспілкувався із керівництвом області: головою адміністрації Андрієм Гордєєвим, його заступником Олександром Адамчиком, керівником служби автомобільних доріг Миколою Савченком, керівником Облавтодору Грачовим і оглянув ділянку траси М14, на якій зараз відбувається ремонт із застосуванням технології холодного ресайклінгу.

Він проїхав цією дорогою за Олешками і відвідав частину реконструйованої ділянки в районі Козачих Лагерів, відмітив якість робіт. Микола Савченко доповів про те, що всі тендери в Херсонській області оголошені, документацію зроблено. Коли ми закінчимо тендерну документацію і почнемо тендерні торги, Херсонщина зможе прийняти кошти обсягом майже 500 млн грн. Але на сьогоднішній момент Херсонщина має гарантовано підтверджених коштів приблизно на 200 млн грн.

Надалі ми проїхали ділянкою Р57, — Гола Пристань – Олешки, — там, де, в 2016 році було зроблено поточний ремонт 6 км автомобільної дороги, стільки ж відремонтовано і в 2017 році. Лишилися останні момент в роботі — нанесення розмітки, встановлення знаків. Поспілкувалися з приводу реконструкції на ділянці Берислав–Мар’їнське. Далі була розмова з приводу ремонту автомобільних шляхів у Високопільскому районі. Керівник Укравтодору пообіцяв надавати всіляку підтриму та допомогу у вирішенні тих чи інших проблемних питань з приводу ремонту, реконструкціїї та експлуатації доріг у Херсонській області. Також поспілкувалися із Славоміром Новаком про Транс-європейські транспортні коридори, було дуже приємно поспілкуватися з людиною, яка на цьому розмуіється. Це — перспектива входження Херсонської області і України до Транс-європейської траси, а також можливість сполучення Скадовська із Констанцією і поєднання, таким чином, українських автомобільних шляхів морським шляхом із автомагістраллю (Віа Карпатія), яку будує Польща разом із Словакією, Болгарією, Румунією, Грецією. І це дозволить створити так званий Панєвропейський коридор.” – зазначив заступник голови Херсонскої ОДА Александр Адамчик.

Херсон city