Херсонщина та Нова Каховка туристичні будуть підкорювати журналістів з усієї України

Цими вихідними журналісти з усієї країни приїдуть на Херсонщину аби побачити потенціал туристичної перлини Півдня країни. 27-29 травня відбудеться ХII Фестиваль туристичної журналістики України, який вже вп’яте проводиться саме на Херсонщині.

Упродовж трьох днів журналісти з всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації з різних областей України отримають унікальну можливість відвідати широкий спектр рекреаційних і курортно-туристичних об’єктів Херсонської області. Та переконатись, що Херсонщина є одним з найцікавіших своїм природним різноманіттям центром України та найпривабливішою альтернативою тимчасово окупованого Криму.

Насичена і цікава програма перебування передбачає відвідування яскравих локацій області, які зацікавлять навіть найвибагливішого туриста: пустеля, море, водоспади, незаймані заповідні території та різноманітні гастротури.

В Новій Каховці учасники туру 27 травня відвідають ПАТ “Дім марочних коньяків “Таврія”, зустрінуться з міським головою Володимиром Коваленко. 28 травня планується знайомство журналістів з містом, його туристичною інфраструктурою та місцевими родзинками: джерелами у міському парку, архітектурою старого міста та “кам’яними вишиванками” на будинках

Такий формат проведення Фестивалю дає можливість ознайомитись з новими можливостями відпочинку в Україні та сприяння представникам засобів масової інформації у висвітленні інформації про туризм та оздоровлення в нашій країні.

Захід проводиться зв підтримки Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Херсонської ОДА,  Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України», яка щорічно залучаює представників провідних засобів масової інформації країни до святкування Фестивалю туристичної журналістики України в одному з туристичних центрів або курортів України.