Херсонщина туристична представлена на 22-й Міжнародній туристичній виставці Uitt “Україна – подорожі та туризм”


Костенюк на виставке в КиевеЗ 30 березня по 01 квітня в м.Київ проходить Міжнародна туристична виставка UITT 2015 «Україна – подорожі та туризм». Про це повідомляє офіційний туристичний сайт Херсонщини.

   Виставка UITT (The Ukraine International Travel & Tourism exhibition) проходить щороку навесні та є найбільшою туристичною подією міжнародного масштабу в Україні. Захід традиційно збирає професійну аудиторію туристичного спрямування з регіонів України та ближнього зарубіжжя (Болгарії, Угорщини, Грузії, Домініканської Республіки, Єгипту, Ізраїлю, Італії, Кіпру, Литви, Словенії, Тунісу, Таїланду, Туреччини, тощо).

  Окремим стендом на виставці презентована експозиція «Херсонщина туристична», на якій представлена інформація про курортно-туристичний потенціал регіону, а саме: можливості відпочинку, оздоровлення, рекреації на побережжі Чорного та Азовського морів, екологічного та сільського зеленого туризму, пізнавального, водного,  молодіжного активного видів туризму.

Костенюк на прес-конференции

У рамках виставки, 30 березня у інформаційному агенстві Інтерфакс-Україна відбулась прес-конференція на тему: “Херсонщина туристична – альтернатива відпочинку у Криму”, участь у конференції взяли Волинець Т.Г. – директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської ОДА, Стельмашенко Ю.О. – начальник управління туризму та курортів Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської ОДА,  а також керівники туристичної галузі Скадовьска і Нової Каховки.