Херсонщина – унікальна територія для туризму, відпочинку та рекреації

Сьогодні Херсонщина є безсумнівно однією з найпривабливіших територій для відпочинку в Україні з інфраструктурою та індустрією гостинності, які активно розвиваються та інвестуються.

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь у ході панельної дискусії: «Туристична інфраструктура за міжнародними практиками. Інвестиційні перспективи для Херсонщини» в рамках ХІ Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти-2018», який вчора вперше пройшов у м. Києві.

"Херсонщина – унікальна територія для туризму, відпочинку та рекреації", -  Андрій Балонь

«У життя втілюються різноманітні інфраструктурні проекти, що сприяють подальшому розвитку туризму на території області, зокрема, будівництво яхт-клубів, дельфінаріїв, аквапарків, готельно-апартаментних комплексів, кінно-спортивних клубів, бальнеологічних центрів, відновлення регулярних пасажирських перевезень та екскурсій по Дніпру, тощо», – підкреслив Андрій Балонь.

Він також зазначив, що є реальна потреба в інвестуванні в матеріально-технічну базу вже наявних ресурсів, а також створенні додаткової платформи для розміщення, відпочинку, оздоровлення, супутніх туристичних послуг.

Автор: Кухта Надія, сайт Херсонської ОДА