Херсонщина відстоює свій статус південного форпосту України – Андрій Гордєєв (Фоторепортаж)

Вчора очільник Херсонської ОДА взяв участь у масштабних бойових стрільбах зенітних ракетних підрозділів, які протягом 1 та 2 листопада відбуваються у нашій області на державному полігоні «Ягорлик». Про це Андрій Гордєєв повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

http://www.mil.gov.ua

“Контролювали перебіг випробувань Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, Начальник Генерального штабу ЗСУ — Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко та командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов.

Наші військовослужбовці відпрацьовують бойові стрільби зенітних ракетних комплексів ЗРК С-300ПС, С-300ПТ Бук-М1, контрольні льотні випробування ракет до ЗРК С-125М1 та ЗРК Оса-АКМ, що пройшли глибоку модернізацію на вітчизняних підприємствах оборонно-промислового комплексу.

Наприкінці навчань з протиповітряної оборони представники РНБО, Генштабу ЗСУ та ЗСУ високо оцінили злагоджену роботу українських військових під час організації та проведення заходу. Зокрема, Олександр Турчинов зазначив, що всі учасники бойових випробувань продемонстрували високу майстерність і професіоналізм, ефективно знищуючи повітряні цілі на різній дальності, «а модернізовані зенітно-ракетні комплекси підтвердили заявлені тактико-технічні характеристики».

Ми розуміємо, що такі випробування є важливим показником обороноздатності нашої країни, особливо у такий напружений час,” – наголосив пан Гордєєв.