Херсонщина знову здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України»

15 грудня на Херсонщині відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України 2017-2018», під час якого були визначені переможці в декількох номінаціях.

Херсонщина знову здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України»

Конкурс проводився в три етапи – вузівський, регіональний і всеукраїнський. У результаті, до фіналу конкурсу цього разу були допущені студенти з Чернігова, Києва, Миколаєва, Дніпра, Закарпаття, Кропивницького, Тернополя, Харкова, Черкас та Херсонщини, які одержали високу оцінку своїх напрацювань і досягнень.

Під час фіналу експерти визначили кращих студентів в кількох номінаціях. Зокрема, звання «Кращий студент-науковець України» отримали Никоненко Анастасія (Дніпропетровська обл) та Найда Віталій (Харківська обл). Звання «Кращий студент-спортсмен України» завоював Хмільовий Валентин (Черкаська обл). Переможцем номінації «Кращий студент-профспілковий активіст України» стала Шитова Марина (Донецька обл). А  «Кращим студентом-дизайнером України» став Сидоренко Олександр (Харківська обл).

Головна інтрига заходу полягала в тому, хто стане абсолютно кращим студентом країни попередніх років. Фіналісти провели власні відеопрезентації, представили на суд журі проект з соціальної тематики, а також продемонстрували власні здібності в конкурсі «Мій талант – кращій!».

У результаті двогодинної боротьби «Кращим студентом України 2017-2018» було оголошено двох переможців – це Лукомець Анастасія Херсонська область, Бериславський район та Дика Софія з Харківської області.

Організатори конкурсу нагородили всіх учасників дипломами і подарунками.

За умовами конкурсу, наступного року визначення «Кращого студента України» відбудеться в Харкові.

Автор: Кухта Надія, сайт Херсонської ОДА