Херсонщина зустріла перший швидкісний потяг “Інтерсіті” № 766/765 (фото)

Вчора, 5 липня, в Херсоні зустрічали перший рейс швидкісного потягу № 766/765 “Інтерсіті” сполученням “Київ- Херсон”. Маршрут потягу складає 582 кілометри. Зупиняється “Інтерсіті” двічі: на станціях Миколаїв та Долинська Одеської області, передає прес-служба Херсонської ОДА.

Від інших потягів “Інтерсіті” відрізняється тривалістю поїздки та рівнем комфорту. Поїзд долає відстань від Києва до Херсона за 7 годин 15 хвилин.

!DSC_0155

В потязі такого класу – 5 вагонів з місцями для сидіння, 272 місця другого класу та 30 місць першого. Всі вагони потягу оснащені м’якими комфортабельними сидіннями, кондиціонерами, радіо та відео трансляцією. Перший вагон потягу обладнаний пандусом для посадки людей з обмеженими фізичними можливостями, а також місцями з надійними кріпленнями для колясок.

!DSC_0169

Вагон першого класу має шестимісні та тримісні купе, в яких є телевізор, компактні столи та жалюзі, які захищатимуть  пасажирів від сонця.

Як зазначив голова ОДА Андрій Гордєєв «Введення додаткового рейсу потягу такого класу стане у нагоді багатьом пасажирам та туристам, які виявлять бажання відвідати туристичну Херсонщину».

IMG_4744

Вартість квитка другого класу –  204 грн, першого класу – 290 грн. Потяг курсуватиме щоденно до середини жовтня. Надалі в «Укрзалізниці» вирішуватимуть чи затверджуватимуть маршрут на постійній основі.

IMG_4748

Начальник потягу розповіла, що рейс потягу № 766/765 “Інтерсіті” сполученням “Київ-Херсон” був заповнений стовідсотково, пасажири залишились задоволені комфортом і швидкістю потягу.

Швидкісне сполучення півдня України зі столицею сприятиме збільшенню кількості пасажирів, які виявлять бажання відвідати курорти Херсонщини та зробити робочі та ділові візити.

Довідка:

InterCity (ІнтерСіті) – це клас швидкісних міжнародних поїздів в межі Європейських країн, відмінною особливістю яких є те, що вони роблять проміжні зупинки по шляху дотримання лише в крупних містах країни або на вузлових станціях.