Херсонщині презентували книгу про воїнів АТО «Хронологія мужності 2014-2015»

Сьогодні, 23 серпня, у День Державного Прапора України, біля Міського парку в обласному центрі, зі сторони вулиці Перекопської, мешканцям Херсонщини презентували книгу «Хронологія мужності 2014 – 2015».

Перше видання книги про  Героїв Херсонщини підготувала обласна державна адміністрація. Книга містить інформацію у вигляді статей із фотографіями про військовослужбовців Херсонщини, які віддали своє життя за Україну у зоні АТО.

Так, до першого видання увійшли 50 статей про 50 воїнів-Героїв.

«Я пишаюся тим, що сьогодні можу бути тут, поруч із рідними та близькими наших Героїв. Ми повинні шанувати їх пам`ять та не забувати про родини, які залишилися без батьків, чоловіків, синів. Ця книга буде стояти на найпочесніших місцях у всіх бібліотеках Херсонщини», – сказав голова облдержадміністрації Андрій Путілов, презентуючи книгу.

Він також додав про те, що із «Хронологією мужності» познайомляться мешканці всіх областей України.

Участь у підготовці  книги взяли журналісти, фотографи і художники Херсонщини на волонтерській основні.

Книга буде надрукована у 1000 екземплярах. Видання першої книги профінансувало управління культури облдержадміністрації, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, а також небайдужі херсонці.

Після презентації книгу передадуть до Центральної Наукової Бібліотеки України, а вже завтра її матимуть 50 родин, про чиїх чоловіків, синів та батьків  розповідається на сторінках «Хронології мужності».

Під час урочистості слово взяв старший сержант 93 механізованої бригади, снайпер Володимир Безпочанський:

«Я втратив у зоні АТО багато друзів, а сам залишився інвалідом. Але перебуваючи у зоні бойових дій, ми завжди відчували  підтримку Херсонщини. Я закликаю всіх і надалі підтримувати військових, а ми в свою чергу підтримаємо вас й допоможемо разом побороти корупцію та бюрократизм у державі, адже ми разом – незламна сила».

По завершенню заходу херсонці вшанували пам`ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та під церковні дзвони поклали квіти до меморіального майданчика «Героїв Революції Гідності».