Херсонська ОДА: Кабмін виділив гроші для лікарів з Таврійська

Здание белого дома в Херсоне ХОРЗа інформацією заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Галини Кучер, сьогодні, 11 листопада, на порядку денному засідання Кабінету Міністрів України значилося  розпорядження  щодо розподілу резервних коштів медичної субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам для здійснення видатків,  пов’язаних з фінансуванням закладів охорони здоров’я залізничного транспорту.

Згідно даного розпорядження, сума медичної субвенції, яку отримає Херсонщина буде складати 961 тис. грн.

Як додала Галина Кучер, ця грошова сума у повному обсязі буде спрямована на виплату заборгованості по заробітній платі працівникам філіалу «Відділкової лікарні станції Херсон ДП  «Одеської залізниці», який заходиться у місті Таврійську.

Надходження першого траншу коштів на рахунок розпорядників коштів у розмірі 80% від виділеної суми очікується вже 18 листопада, другий транш – на початку грудня.

Нагадаємо, що питання ліквідації заборгованості по заробітній платі працівникам Херсонської залізничної лікарні та її філіалу в м. Таврійську розглядалося на засіданнях робочої групи облдержадміністрації.