Херсонська ОДА: Кошти на виплату заборгованостей медики лікарні міста Таврійська отримають найближчим часом

likarnya150

Наше видання вже не раз розповідало про проблемну, пов’язану з Таврійською лікарнею. Нагадаємо, що минулого тижня працівники філії «Відділкової лікарні станції Херсон ДП «Одеської залізниці» міста Таврійська пікетували будівлю обласної державної адміністрації. Основною вимогою медичних працівників була виплата шестимісячної заборгованості по заробітній платні.

Незважаючи на те, що питання це знаходиться у компетенції міської влади Херсона, так як таврійська лікарня є відділенням залізничної лікарні, що знаходиться на фінансуванні бюджету обласного центру, працівники просили втручання керівництва обласної державної адміністрації.

Тоді у розмові з учасниками мітингу директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко пообіцяв, що гроші у лікарів на заробітних банківських картках з’являться вже 18 листопада. Голова обласної державної адміністрації взяв це питання під контроль.

Як розповідають у прес-службі Херсонської ОДА, по ситуації на 18 листопада, відповідна субвенція з державного бюджету у Херсон надійшла. Відбулась сесія херсонської міської ради, під час якої депутати прийняли рішення по розподілу субвенції саме на філію «Відділкової лікарні станції Херсон ДП «Одеської залізниці» міста Таврійська.

Зараз проходять казначейські процедури й у найкоротший час медичні працівники лікарні отримають зарплату.