Херсонська ОДА: кошти працівників лікарні залізничників Таврійська знаходяться на рахунку ГУ Державної казначейської служби

лікарня залізничників

Обласна державна адміністрація контролює процес надходження коштів для виплати заборгованості із заробітної плати працівникам філії «Відділкова лікарня станції Херсон ДП   «Одеська залізниця» у місті Таврійську, – інформує прес-служба ОДА.

Так, за інформацією заступника голови Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ліни Бондаревої, перша частина медичної субвенції, яка направлена на погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам залізничної лікарні у місті Таврійську у сумі 781,8 тис. грн. вже надійшла на рахунок Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області.

Наразі, відділкова лікарня станції Херсон ДП   «Одеська залізниця» повинна надати в казначейство необхідні документи для перерахування коштів на свій рахунок та здійснити подальший  їх перерозподіл на рахунок своєї філії у Таврійську.

Як підкреслила Ліна Бондарева, вдалося досягти такого результату завдяки спільним зусиллям влади та персоналу філії «Відділкова лікарня станції Херсон ДП  «Одеська залізниця» у місті Таврійську.