“Херсонське раллі” запрошує до участі любителів екстриму

avtoralli1Виконавчий комітет Новокаховської міської ради запрошує всіх любителів автомобільного ралі до участі у змаганнях на серійних автомобілях, для сприяння популяризації автомобільного спорту на Херсонщині.

Етап чемпіонату України з ралі «Херсонське ралі» відбудеться 05 – 06 листопада на спец ділянках у Таврійському мікрорайоні м. Херсон та в кар’єрі біля с. Тягинка Бериславського району і с. Іванівка Білозерського району.

До змагань з ралі на серійних автомобілях допускаються автомобілі з робочим об’ємом двигуна не більше 4 літрів, які відповідають вимогам Правил дорожнього руху. Автомобілі не потребують жодних додаткових елементів безпеки. Для потенційних учасників змагань безпосередньо перед їх початком буде проведено інструктаж стосовно правил та особливостей ралі на серійних автомобілях.

У ралі на серійних автомобілях беруть екіпажі з двох осіб (перший та другий водії). Під час змагань водії можуть керувати автомобілем почергово. Для обох членів екіпажу наявність посвідчення водія відповідної категорії обов’язкова. Кожен член екіпажу повинен мати захисний шолом мотоциклетного типу, який буде використовуватися на окремих ділянках.

В якості призів організаторами заходу передбачено за перемогу та друге і третє місця у цих змаганнях подарункові сертифікати на 200, 100 і 60 літрів бензину відповідно.

За більш детальною інформацією щодо участі у змаганнях звертатись до віце-президента автомобільного клубу «Херсон» Петрищева Олега Олександровича (моб. тел. 050-55-34-688, 067-50-71-856).»