Херсонські міліціонери провели свято патріотичного виховання для школярів

Грандіозні заходи під назвою “День патріота” за ініціативою начальника УМВС полковника міліції Артура Мєрікова відбулися у Херсоні для учнів загальноосвітніх шкіл. Вони включали в себе концерт за участю дитячих творчих колективів, виставку озброєння органів внутрішніх справ, показові виступи спеціальної роти міліції та демонстрацію умінь і навичок службових собак.

Про подію повідомляє сайт УМВС України в Херсонській області.
У найбільшій кіноконцертній залі міста зібралися директори, педагоги та учні всіх херсонських шкіл. На почесних місцях сиділи військовослужбовці, бійці батальйону “Херсон” та рідні тих, хто загинув під час боїв у зоні АТО.

Згідно з повідомленням, велику увагу було приділено дітям. Вони були в захваті від показових виступів кінологів із службовими собаками, демонстрації прийомів рукопашного бою, виставки сучасного озброєння органів внутрішніх справ.

Також в урочистій обстановці керівник міліції області Артур Мєріков відзначив бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Херсон” УМВС, які брали участь в антитерористичній операції, захищали суверенітет та територіальну цілісність України. Двадцяти п’ятьом нашим героям присвоїли чергові спеціальні звання. А вдовам та матерям загиблих при виконанні службових обов’язків вручили медалі “За оборону рідної Держави” і матеріальну допомогу від колективу УМВС.