Херсонські надзвичайники врятували дельфіна на узбережжі Чорного моря

delfin26 жовтня о 18:10 до Служби порятунку «101» по телефону звернулися місцеві мешканці смт Лазурне Скадовського району і повідомили про те, що в районі пансіонату «Парус» потерпає дельфін, якого хвилями винесло на берег Чорного моря. Про це повідомляється на офіційній сторінці Головного Управління ДСНС України у Херсонській області в соціальній мережі Facebook.

До місця надзвичайної події було направлено чергове відділення 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю за вказаною адресою рятувальники переконалися в тому, що тваринка знаходиться на березі у знесиленому стані. Швидше за все внаслідок сильного вітру потужні хвилі її укачали і викинули на берег. Місцеві мешканці намагалися самотужки врятувати чорноморського дельфіна, направляючи його у бік моря, але в них нічого не виходило і тоді вони звернулися за допомогою до Служби порятунку за номером «101». Рятувальники, одягнувшись у захисні костюми, вручну повернули дельфіна у воду. Через вітер час від часу дельфіна все ж виносило на берег. Та рятувальники не переставали направляти його у воду.

Таким чином двогодинну операцію з порятунку ссавця, завдяки небайдужості людей, які першими вдарили на сполох, було успішно завершено. Дельфін повернувся у свою природну водяну стихію.