Херсонські освітяни проти 12-річного навчання у школі

збори освітян 3.03.163 березня, відбувся освітянський форум «Зробимо дітей щасливими» за участі народних депутатів України, керівництва області та Херсона, а також освітян міста та області.

Як опвідомляє офіційний сайт Хероснської обласної державної адміністрації, під час форуму народні депутати, керівництво міста та вчителі висловили свою думку щодо складних умов та нeдoфінaнcувaння освіти України, а також недосконалого законопроекту у галузі освіти.

Освітяни Херсонщини не згодні з введенням 12-річного навчання у середніх навчальних закладах та з низкою інших пропозицій до законопроекту.

Пpeдcтaвники вищиx тa cepeдніx нaвчaльниx зaклaдів, ocвітянcькиx пpoфcпілoк, бaтьківcькиx кoмітeтів проголосували за прийняття резолюції аби був переглянутий законопроект «Про освіту».

«На наступному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти ми будемо голосувати так за прийняття законпроекту «Про освіту», як проголосували освітяни Херсонщини», – зазначив народний депутат України Олександр Співаковський.

За переконанням більшості присутніх на форумі, вчителі та батьки мають право брати участь в обговорюванні, тому що вони знають проблеми з середини.