Херсонські патрульні розповіли, які порушення ПДР стають причинами аварій найчастіше

Щороку на дорогах нашої країни унаслідок ДТП гинуть і травмуються тисячі громадян. Від початку року на дорогах Херсонщини трапилось 1100 пригод. Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Херсонської області у соціальній мережі Facebook.

Із них 225 ДТП – із постраждалими. У цих ДТП травмовано 282 мешканця області, ще 27 загинули.

Левова частка дорожніх пригод відбувається безпосередньо в Херсоні. З 1-го січня цього року станом на 31-ше травня у місті зафіксовано 684 ДТП. Для порівняння, за цей же період минулого року – 800, що відповідно на 15% більше.

Частка пригод із постраждалими залишилась фактично такою ж – близько 100. Проте збільшилась на 30% кількість травмованих громадян. У поточному році це 150 учасників дорожнього руху (за такий же період минулого року – 117). Також 6 херсонців унаслідок ДТП загинули, в січні – травні 2017-го року – 13.

Головна причина дорожніх пригод – це порушення ПДР одним або кількома учасниками. Найчастіше до ДТП призводить недотримання безпечної дистанції (29%), порушення правил маневрування (25%), перевищення безпечної швидкості (22%). Нерідко до цих чинників додається й керування в нетверезому стані.

“Шановні водії, неухильно дотримуйтесь ПДР! Пам’ятайте, вас чекають удома!” – наголошується у повідомленні.