Херсонський благодійний фонд “Захист” та УББ збирають кошти на облаштування пандуса в Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша

Питання “чи любите ви театр” для більшості херсонців риторичне і не потребує відповіді, адже в театрі – завжди аншлаг. За театральний сезон тут народжується до 16 прем’єр! При великому бажанні інваліду вдасться потрапити на омріяний спектакль, але загальна картина не оптимістична: театр для інвалідів на візках фактично недоступний. Круті сходи з холу до залу залишаються бар’єром вже 75 років, тому візки зі сміливцями і справжніми інвалідами-театралами доводиться піднімати на руках. Картина – не для людей зі слабкими нервами!

Про це повідомляє Українська біржа благодійності та херсонський благодійний фонд “Захист”.

Перший етап вирішення проблеми доступності Херсонський обласний музично-драматичний театр ім. М. Куліша вирішив сам: було побудовано пандус на вулиці на центральному вході. А сходинки з холу на перший рівень до входу до залу залишаються проблемою, яку можна вирішити тільки за допомогою встановлення підйомної платформи з вертикальним переміщенням. Це ідеальне рішення, коли наявність таких перепадів – серйозна перешкода для людей, що пересуваються за допомогою інвалідного візка.

«У театрі інша атмосфера. Там я відпочиваю від зовнішнього світу. Мені подобається проживати разом із героями спектаклів їхні життя, разом з ними радіти і плакати… », – говорить Микита – чоловік, що зіткнувся з проблемою інвалідності. – «Люблю театр, але він для мене недоступний!».

Для придбання платформи (підйомної площадки для інвалідів типу ППН-1) в Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша потрібно 43 980 грн. Її встановлення готовий взяти на себе сам театр.

Українська біржа благодійності та фонд “Захист” закликають: “Давайте всі разом подаруємо таким особливим людям диво театральних свят!”

Аби дізнатись, як ви можете долучитися до збору коштів, перейдіть за посиланням.