Херсонський РЦОЯО реєструє спостерігачів на ЗНО

У січні 2018 Херсонський РЦОЯО розпочав реєстрацію громадських спостерігачів для здійснення громадського спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінюванняна території Херсонської та Миколаївської областей.

Запрошуються представники громадських організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад закладів освіти та засобів масової інформації здійснювати контроль за проведенням ЗНО на громадських засадах, повідомляє Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Громадське спостереження здійснюється з метою забезпечення об’єктивності, прозорості, відкритості проведення зовнішнього незалежного оцінювання, широкого та об’єктивного інформування громадськості про його перебіг.

Громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється на всіх етапах організації та проведення ЗНО. Громадські спостерігачі можуть бути присутніми в пунктах реєстрації учасників ЗНО, в пунктах проведення ЗНО, в пунктах обробки та перевірки, на засіданнях регламентної, апеляційної та експертної комісій.

З інформацією про порядок реєстрації інституцій, які можуть делегувати громадських спостерігачів, можна ознайомитися на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація громадських спостерігачів здійснюється протягом 5-ти робочих днів з дня отримання центром оцінювання якості освіти необхідних документів. Після реєстрації громадські спостерігачі отримують посвідчення встановленого зразка, що підтверджують їхні повноваження.