Херсонський ВНЗ успішно пройшов ратифікацію в Європейській комісії

хду

Херсонський державний університет успішно пройшов ратифікацію як суспільний, дослідницький та освітній заклад в Європейській комісії. На сьогодні це єдиний навчальний заклад Херсонщини, який отримав офіційний статус та має можливість приймати участь у проектах Європейського союзу HORIZON 2020 та ERASMUS MUNDUS з фінансуванням у сотні тисяч євро, – повідомляє “Набережная“.

Тож запрошуються науковці університету долучитися до подання проектів за даними програмами.

Роботу з реєстрації закладу провела кафедра інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики.

Офіційним, представником університету є викладач цієї кафедри Вінник Максим Олександрович.

HORIZON 2020 – рамкова програма Європейського Союзу з фінансової підтримки інноваційного розвитку. Рамкова програма є ініціативою ЄС, що виділяє кошти на конкурсній основі для підтримки розвитку і впровадження інновацій, в тому числі у підприємництві та промисловості. Загальний фонд програми HORIZON 2020 складає 80 млрд. Євро.
ERASMUS MUNDUS – це міжнародна програма співпраці й мобільності у сфері вищої освіти, яку ініціювала та фінансує Європейська Комісія. Її головною метою є підвищення якості європейської вищої освіти, сприяння міжкультурному розумінню через співпрацю з країнами, що не входять до Європейського Союзу.