З торговельних прилавків Херсонщини останнім часом почала зникати популярна продукція «Веселий пастушок».

Звісно, не проблема купити «молочку» від інших виробників, але суть у тому, що кефір, сметану і т.д. під згаданим брендом випускав херсонський завод «Данон Дніпро». Саме цю лінійку кисломолочних продуктів у м’якій упаковці споживач полюбив за високу якість та доволі демократичні ціни. Чому більше не продається «молочка» під місцевим брендом, у магазинах споживачам не пояснюють, мовляв, нема і все.

ПІК вирішив з’ясувати, куди ж подівся «Веселий пастушок» та звернулися до прес-служби групи компаній «Данон», яка розташована у столиці. Там пояснили, що традиційна продукція – «Веселий Пастушок» як така залишиться, просто випускатимуть її тепер у Кременчузі, на заводі «Данон Кремез». Херсонський же завод – «Данон Дніпро» зосередиться винятково на випуску йогуртів та десертів.

«Наша компанія має амбітні плани щодо подальшого розвитку заводу «Данон» у Херсоні. Зокрема, вже у 2018 році ми запланували низку продуктових інновацій у йогуртово-десертній категорії, що дозволить нам збільшити обсяг готової продукції та надати нашим споживачам більший вибір здорових продуктів», – зазначив Михайло Юзва, директор заводу «Данон Дніпро». У компанії запевняють, що перенесення виробництва традиційної «молочки» до Кременчука ніяк не відобразиться на херсонських споживачах. Схему дистрибуції на півдні країни «Данон» залишає незмінною і продукцію привозитимуть вчасно. І все це зрозуміло, але… Херсонщину залишив один із місцевих брендів. Наш «Веселий пастушок» більше не наш. І це факт.