Херсонською міська рада виділила приміщення під реабілітаційний центр для тварин

У Херсоні планується відкриття реабілітаційного центру для тварин.
Про це повідомляє офіційний сайт Херсонської ОДА.
«Кількість бездомних тварин у нашому місті надзвичайно велика. Причиною цьому є відсутність бюджетної ветеринарної клініки або реабілітаційного центру де жителі міста могли б стерилізувати тварин У місті є декілька приватних клінік, але ціни в них доступні не всім жителям міста.
Тому, ми активно працюємо над створенням комунального реабілітаційного центру», – зауважили представники громадської організації захисту тварин «Шанс» під час зустрічі з керівництвом облдержадміністрації, яка відбулась сьогодні.
Приміщення для реабілітаційного центру виділено Херсонською міською радою у цьому році. Як стало відомо, для роботи у центрі вже запрошено іноземних спеціалістів. А офіційне відкриття планується у наступному році. Проте єдиною проблемою залишається відсутність світла і води. Наразі ця проблема вирішується.
На зустрічі також були присутні представники громадського об’єднання допомоги тваринам «Вірні друзі», які наразі працюють над проблемою запровадження загального чіпування та реєстрації домашніх тварин.