Херсонці на чолі з керівником області доставили допомогу військовим на фронт

Вчора, 4 липня, команда херсонців на чолі з губернатором Андрієм Гордєєвим знову відправилася на передову під Донецьк. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив Ростислав Супрунов.

Ростислав Супрунов https://www.facebook.com/rost.suprunov

“Доставили чергову партію допомоги з Херсонщини для бійців 57-ї бригади, яка перебуває під опікою нашоі області та особистою опікою голови Херсонської ОДА. Повний фургон херсонських фруктів, необхідне обладнання та вітання землякам від усіх херсонців.

З-під Широкиного та Маріуполя, де ми бачилися минулого разу, бійців нашої 57-ї бригади перевели на захист рубежів в околицях Донецьку. Вони вже окопалися по всій ширині своєї ділянки фронту. Кажуть, що порівняно з маріупольським напрямком, де бригаду щодня крили мінометами, тут трохи тихіше: працюють лише снайпери, дшк, агс, 82-і міномети і різна стрілкова зброя. В розпал війни цій ділянці тривали танкові бої. Як згадка про жахливі баталії та пам’ять про наших воїнів, які віддали життя за Україну, на в’ізді до Пісків досі стоїть згорілий танк. До нього постійно вкладають квіти. Він – нагадування про ту ціну, яку украінці платять за свою незалежність,” – зазначив пан Супрунов.

За словами волонтера, в самих Пісках, які також захищає 57-ма бригада, давно не залишилося жодного вцілілого будинку. Лише поодинокі надписи на будинках “Тут живуть люди!” більш схожі на крик людського відчаю.

Також Ростислав Супрунов повідомив: “Крім матеріальної допомоги привезли на фронт і Слово Боже завдяки нашому херсонському капелану Сергій Чудинович. Для нього це вже кількасота церковна служба на передку: коротка, як постріл, і щира, як перед обличчям смерті. Цього разу служба пройшла в напівзруйнованому приміщенні дитячого садочка, де вже давно немає дітей.

А ще в бригаді вирішили влаштувати футбольний турнір між артилеристами і розвідниками і попросили привезти футбольні м’ячі. “У здоровому тілі здоровий дух”, – жартує комбриг Красильніков приймаючи подарунки від Херсонської федерації футболу. В обох командах, каже комбірг, служать справжні фанати футболу, і обіцяє, що матч буде цікавим.

За кого будемо вболівати? За наших! Ми завжди вболіваємо за наших і доводимо це не словом, а ділом.”