ХІІ Український муніціпальний форум. Заступник виконавчого директора АМУ В.Баранов про головні проблеми місцевого самоврядування в Україні

фото В.Баранов зам АМУ«Ми не бачимо стрімкого розвитку економіки. Сьогодні у нас етап подвійних стандартів і напівмір. Популізм веде в нікуди. Нам треба працювати з психологією суспільства. Перш за все, це стосується ЗМІ. Але ними керують 5-10 людей, які при цьому керують партіями. Партії приходять до влади завдяки популізму”, – зазначив В.Баранов. “Ще одна проблема – це олігархат. Він не дає розвиватись державі, консервуючи її під себе. Ця машина створює виборчу систему, яка дозволяє привести до влади тільки «своїх». Партійні інтереси на місцевому рівні – це абсурд. Ми завжди кажемо, що каналізація безпартійна”.

“Інша проблема – адмінтерустрій. Він був побудоваий під вимагання і корупцію. Існує багато структур, які дублюють завдання одне одного.  Нам потрібні спеціально навчені люди, які реалізовуватимуть реформу», – підкреслив заступник Виконавчого директора АМУ.