Хочеш до команди громадських радників?

Новокаховське бюро правової допомоги (вул.Французька, 5) може проінформувати бажаючих щодо міжрегіональної команди громадських радників та спеціалізованого навчання.

У команді ви зможете пройти навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади.  Пропонується навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист власних прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків та ін.

Щоб навчатись, треба до 31 серпня заповнити інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ).

За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають сертифікат. Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику.

Конкурсна комісія опрацює результати, безоплатне навчання проходитиме в 3 етапи з вересня по листопад.

Тел.: +38-097-128-02-10, електронна скринька: paralegals.network@gmail.com.