Розпочалися командно-штабні навчання територіальної оборони області

Як повідомляє прес-служба ХОДА, з 24 по 26 липня на Херсонщині під керівництвом заступника командувача військ оперативного командування «Південь» проводитимуться командно-штабні навчання територіальної оборони області.

Навчання буде проведено на єдиному оперативно-стратегічному фоні в два етапи. На першому етапі, військове командування на підставі моделювання змін в оперативній обстановці уточнить плани заходів з територіальної оборони, на другому етапі відбудеться практична фаза навчань.

«У мене велике очікування від проведення цих навчань, тому що головною метою є підготовка особового складу штабів зони до виконання завдань тероборони в мирний час та в особливий період. Херсонщина має адмінкордон з тимчасово окупованою територією і нарощування оперативних спроможностей є важливим етапом для обороноздатності, як для окремих територій, так і держави в цілому», – зазначив Юрій Гусєв.

За словами військового комісару Херсонської області, полковника Ігора Будніка, головне завдання заходу — виробити єдині погляди на порядок підготовки та ведення територіальної оборони, підвищити злагодженість у роботі штабів тероборони, рівень взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та органами військового управління.

До навчань залучено посадових осіб військових комісаріатів Херсонської області, представників Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Служби безпеки України, Військової служби правопорядку та представників органів державної влади.

Під час навчань будуть розглянуті питання щодо управління підрозділами, які залучаються до виконання завдань в ході ведення територіальної оборони.