Християни західного обряду святкують Великдень

Сьогодні, в неділю, 27 березня християни західного обряду відзначають світле свято Пасхи. На своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Twitter Великоднє привітання написав Папа Римський Франциск I: “Ісус Христос воскрес! Любов перемогла ненависть, життя побороло смерть, світло розвіяло темряву.”

Українців, які сьогодні святкують Великдень привітав Президент України Петро Порошенко. На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook глава держави написав: “З Воскресінням Господнім християн, що святкують за григоріанським календарем“.

Привітав українців і Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Зокрема, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook урядовець зазначив: “Ми відзначаємо це особливе Торжество за різними традиціями, вкладаємо в нього все багатство наших культур і звичаїв. Але спільним для нас залишається перемога світла над темрявою, перемога добра над злом, яку завжди символізує Великдень. Щиро зичу миру і процвітання нашому народові, щастя і благополуччя кожній українській родині!