Християнська молодь з Нової Каховки нужденним у Іванівці

З 19 по 24 липня в смт. Іванівка перебуває група з 15 хлопців та дівчат з міста Нова Каховка. Молодь, яка приїхала до Іванівки з тією метою, щоб займатись різноманітною волонтерською роботою, оселилась на території місцевої євангельської церкви «Церква Божа», що розташована за адресою вул. Молодіжна, буд. 3а.Про це повідомляє газета “Нове життя

molod2Як розповів керівник волонтерської групи, диякон Церкви Різдва Христова (Нова Каховка) Станіслав Сергійович Качмін, своєю командою вони виконують широкий спектр робіт, що включає благодійність, роботу з дітьми та молоддю, а також господарську допомогу людям похилого віку: «В перші дні нашого перебування тут, ми встигли попрацювати на городах та в дитячому садочку. А взагалі ми приїхали з готовністю до будь-якої роботи – білити, фарбувати, ремонтувати, прибирати, рубати дрова і таке інше».

Так, у вівторок, 21 липня, молоді волонтери допомагали з облаштуванням території дитячого садочка «Лелеченя». Молодь пофарбувала паркани та дитячі майданчики, спиляла старе дерево та скосила траву. Завідуюча дитсадком Болотова Марина Миколаївна залишилась дуже задоволеною зробленою роботою: «У мене в практиці це перший такий добрий випадок. І коли ця молодь завітала до нас аби запропонувати свою допомогу, я дуже зраділа. Працюючи на території садочку всі хлопці та дівчата показали себе дуже активними та енергійними. Я та весь наш колектив залишились дуже задоволеними і висловлюємо їм щиру подяку за допомогу».

Крім того щовечора на площі біля церкви на великому екрані проходив відкритий показ фільмів. Імпровізований кінотеатр просто неба відвідувало кількадесят мешканців Іванівки. За допомогою мультимедійного кінопроектора та звукової апаратури усі бажаючі могли переглянути фільми зі світовим ім’ям, такі як: «Бог не помер», «Вогнестійкий», «Протистояння гігантів» та «Відважні». Сьогодні, в четвер 23 липня, о 20.30 годин відбудеться останній кінопоказ. Молодь запрошує усіх бажаючих завітати на безкоштовний кіносеанс, після якого, як і в попередні вечори, буде безкоштовний чай з частуваннями.