Хроніка життя в Інтернеті – поведінка Нетикетки

Нещодавно Юнацька бібліотека Новокаховської ЦБС  разом з депутатом міської ради Костянтином Черепановим провела плановий захід – «Хроніка життя в Інтернеті – поведінка Нетикетки» з майбутніми токарями, учнями Новокаховського ПТУ-14.

Молоді запропонували лекцію та діалог про те, як вести себе в Інтернеті : в пошукових програмах, ігрових, в соціальних мережах. Застерегли від небезпеки та наголосили на переваги сучасних технологій всесвітньої системи об’єднаних комп’ютерних мереж для зберігання і передачі інформації.

Марія Федотова переконала юнацтво не вживати ненормовану лексику, яка приземляє і не дає зв’язку з Космосом, а від цього  – невдачі, промахи, невезіння, відсутність успіху. Закликала до бібліотеки, не забувати читати книжки, часописи, що дають натхнення від енергії автора, колективної праці видавництва, берегти зір, більше  спілкуватися з друзями поза Інтернетом.

Костянтин Ігорович відповідав на задані питання з приводу створення особистого бізнесу, які молодіжні проекти та проблеми  вирішуються в місті? Зустріч з молоддю була активною і плідною.  Депутату висловили  побажання: мати відкриту дискотеку,  доступну по  студентським фінансам,  більше спортмайданчиків в житлових районах міста, навіть запропонували бути його помічником.

Підготувала провідний бібліотекар Марія Федотова