Хто першим сказав: «Поїхали!»?

Роль міграційної служби в забезпеченні контролю за дотриманням іноземцями та особами без громадянства відповідного законодавства досить важлива. Аби активно протидіяти нелегальній міграції на Херсонщині та притягувати порушників до відповідальності, працівники служби систематично перевіряють навчальні заклади, гуртожитки та готелі, вокзали та автостанції, продуктові та речові ринки, торгові майданчики – тобто місця масового скупчення людей.

За січень-травень в області виявили 86 нелегальних мігрантів – громадян, переважно, Росії, Азербайджану, Молдови, Вірменії, Туреччини, яких було вирішено примусово повернути з України. Двох громадян РФ та одного – Молдови видворено в примусовому порядку, трьом особам заборонено в’їзд в Україну.

Територіальні підрозділи УДМС склали понад 300 адмінпротоколів, наклали штрафів на суму понад 190 тис. грн.

За п’ять місяців обласне управління надало 60 дозволів на імміграцію в Україну. Іноземцям було оформлено понад 70 посвідок на тимчасове та 100 – на постійне проживання в Україні. Близько 180 особам продовжили термін перебування. Оформили 94 запрошення на отримання візових документів для в’їзду в Україну. Видано 127 спеціальних дозволів на в’їзд та виїзд з АР Крим.

Служба запевняє: робота по протидії нелегальній міграції триває постійно, працівники контролюють, чи дотримують іноземці та особи без громадянства дозволений термін перебування в Україні, вживають усі можливі заходи боротьби з нелегальними мігрантами.