Хто спритніший з козачат?

13 жовтня у ЗОШ №1 відбулися спортивно-розважальні змагання «Ми – козачата!», у яких взяли участь учні 5-6 класів. Учасникам, які змагалися, об’єднавшись у дві команди (курені), треба було показати обізнаність, спритність, кмітливість, творчі здібності. Оцінювала їхні вміння рада (журі), у складі військового старшини Леоніда Леонтьєва, депутата Новокаховської міськради Сергія Євстратова, вчителя фізкультури Василя Овчарова та учня 11-го класу Кирила Заіки.51Ведучий змагань (гетьман) запросив до участі команди – «Козачата» і «Гайдамаки». Спершу своє знання і вміння правильно носити козацький одяг показували капітани (отамани), які також повинні були знати з чого зварити справжній козацький куліш. Не тільки військова вправність була головною в житті козака, а й знання. Передувала спортивним естафетам і конкурсам бліц-анкета, відповідати на запитання якої треба було швидко і без помилок.

Влучність, швидкість реакції, вміння їсти без рук – такими навичками має вміло користуватися молодий козак, що й продемонстрували учасники команд у таких конкурсах, де танцювали гопака, малювали козака, їли вареники, складали слова із букв.

Після підведення підсумків переможцю – команді «Козачата», вручили солодкий подарунок, а всі бажаючі могли сфотографуватися із командами на добру згадку.
2 3 4 6 87