Хто стає стажерами сервісних центрів МВС?

Програма стажування у сервісних центрах МВС – інтенсивний та безкоштовний курс навчання, що проводиться у рамках реформи і розрахований на тих, хто прагне у майбутньому стати співробітниками фронт-офісів сервісних центрів МВС. Пріоритетом реформи є якісне надання адміністративних послуг та клієнтоорієнтований персонал.

У зв’язку із цим, відбувається поступове оновлення кадрового складу.

При відборі стажерів особлива увага звертається на вік учасників, наявність вищої освіти, мотивацію стати частиною реформи та надавати громадянам якісний державний сервіс, при цьому досвід роботи у сфері надання послуг вітається, проте не є обов’язковим критерієм.

Відповідно до статистики понад 90% кандидатів на місця стажерів у сервісних центрах МВС не працювали раніше у системі МВС, близько 50% – працевлаштовані на момент подачі анкет і більше 60% кандидатів мають досвід роботи у сфері послуг.

Стажування відбулося вже в 14 областях України та Києві. Ознайомитися з усією інформацією щодо графіків проведення стажування, вимог, що висуваються до кандидатів, критеріїв відбору, статистики, а також заповнити та надіслати анкету можна на сайті hsc.gov.ua у розділі «Публічна інформація», підрозділі «Стажування».

У 2017 році Програма стажування триватиме в Рівненській, Полтавській, Сумській, Івано-Франківській, Херсонській, Житомирській, Чернівецькій, Волинській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Набір на стажування у сервісних центрах МВС в Херсонській області буде оголошено з 3 лютого. Слідкуйте за новинами http://hsc.gov.ua/.