Хто закрив відкритий Палац культури?

28 березня відбулося планове засідання виконкому Новокаховської міськради, на якому було розглянуто 34 питання. Всі вони стосувалися життєдіяльності міста.

Зокрема, було заслухано доповідь начальника служби у справах дітей Оксани Поповиченко щодо дотримання прав неповнолітніх дітей, які належать до певних категорій, на житло або виховання у прийомних родинах.

До відома начальником фінуправління Іриною Фурсеєвою було надано інформацію щодо розподілу залишку бюджетних коштів. Всі гроші пішли на фінансування тих чи інших заходів, що прописані у міських програмах.

Також затверджено низку земельних питань, надано дозволи на проектування та будівництво, розміщення зовнішньої реклами, встановлено режим роботи для магазинів та дитячого майданчику на площі Сільських будівельників. Додатково було розглянуто питання щодо відшкодування витрат на перевезення дітей з дач «Дружба» до школи.

Наприкінці засідання секретар міськради Олександр Лук’яненко надав коментарі стосовно захисту інтересів виконкому у суді з приводу упередженого ставлення інспектора Херсонської державної архітектурно-будівельної інспекції до відділу культури. Мова йде про надання дозволу на експлуатацію Палацу культури. Чіпляючись до керівництва відділу, інспектор безщадно чи бездумно виписував штрафи за якісь невчасно подані «папірці». Суми буцімто завданих «збитків» працівниками культури були просто захмарними. Тому було вирішено звернутися до досвідченого адвоката, який представить інтереси виконкому в суді. Однією з вимог буде відшкодування цим інспектором суми тих «штрафів», які він «припаяв» вказаному відділу і, можливо, навіть притягнення його до кримінальної відповідальності.

Завершився виконком розглядом заяв від новокаховчан на матеріальну допомогу, яких надійшло 45. Здебільшого люди просять гроші на лікування від онкологічних захворювань.