Хто заплатить за газ по 16 гривень?

На одній із зустрічей з головами ОСББ керівник Новокаховської філії АТ «Херсонгаз» Дмитро Лебедєв оголосив: не всі мешканці Нової Каховки обрали постачальника газу. І для них ціна газу буде значно вищою, ніж для тих, хто уклав відповідні угоди.

Нещодавно з цього приводу ми отримали такі пояснення: у 6 тисяч новокаховчан немає договорів на постачання газу. Тому АТ «Херсонгаз» як оператор ГРМ стурбоване такою ситуацією:

«Сьогодні такі споживачі споживають газ з ресурсу «Постачальника останньої надії» за надто високою ціною – 16,56 грн. При цьому ціна на природний газ, за даними сервісу «Газотека», у діючих постачальників природного газу починається від 7,8 грн.

Акціонерне товариство «Херсонгаз» звертається до усіх споживачів, які ще не уклали договори з будь-яким діючим постачальником на постачання природного газу, терміново укласти їх як цього вимагає Закон України «Про ринок природного газу» (кожний споживач зобов’язаний укласти договір). Знайшовши найприйнятнішого для себе за цінами та умовами постачальника, кожен споживач нарешті може розпочати економити на різниці в цінах власні кошти, використовуючи переваги ринку газу.