І все буде добре для кожного з нас

Вже неодноразово висловлювались слова щирої вдячності міській владі та більшості депутатського корпусу Новокаховської міської ради нинішнього скликання за безпрецедентну кількість реалізованих у 2016 році «освітянських проектів». Без жодного перебільшення можу сказати – такого об’єму виконаних робіт з ремонту об’єктів сфери освіти місто ще не бачило. На моє переконання, Володимир Іванович, як міський голова, зумів побудувати систему стосунків з відповідальними людьми – групою депутатів, яка відрізняється чітким баченням пріоритетів. Це не може не знайти підтримку у міській громаді.

Але добрих слів багато не буває. Мені, як директору, а також кожному «жителю» четвертої школи закінчення 2016 року запам’ятається небаченими донині ремонтними роботами. Ми встигли впродовж  короткого проміжку часу (листопад-грудень) перекрити половину шкільного даху (який знав і кращі часи з 1963 року) новеньким металопрофілем, а також замінити ВСІ вікна спортивного залу на металопластикові склопакети! Відтепер залишено як згадку і знято з порядку денного два чи не найболючіших питання утримання школи.

За моїми власними враженнями, хронологія подій із заміни вікон спортивного залу виглядає як «надоперативність». Дуже коротко – з початку вирішення питання «про заміну вікон у спортивній залі ЗОШ №4» до кінцевого їх встановлення пройшло 13 (!) днів.

Хочу зазначити, що будь-які розмови на тему «невчасних зимових ремонтних робіт», що, начебто, порушують монолітну цілісність навчально-виховного процесу, є не інакше як спекуляціями на чужих успіхах. Батьки з порозумінням та вдячністю віднеслися до встановлення вікон не в канікулярний період, адже навчально-виховний процес  здійснювався в повному обсязі.

Люди, які виконали ці роботи, вже створили собі репутацію чесних та порядних, таких, які звикли відповідати за свої вчинки та свою роботу, від самого її початку і до останнього пункту зобов’язань.

Трудовий, дитячий та батьківський колективи ЗОШ №4 висловлюють щиру подяку депутатам Новокаховської міської ради Афанасьєву Олександру Івановичу та Хоменку Сергію Вікторовичу, а також підрядникам Передерію Олександру Юрійовичу та Дрегвалю Руслану Вікторовичу за чесну співпрацю та взаєморозуміння під час проведення будівельних робіт у нашій школі. Всі етапи цих робіт ними дуже чітко і своєчасно координувалися; «на об’єкті» – чи не щодня.

Сподіваємось, що ваш сучасний підхід до роботи і нове бачення ділових стосунків принесуть виключно користь всім новокаховчанам. Зі свого боку, хочемо запевнити, що ви завжди можете розраховувати на нашу всебічну підтримку. Для нашої школи ви завжди залишитесь не лише партнерами, а й справжніми друзями. Переконані, що за вашої підтримки наша школа зазнає розвитку та досягне процвітання!

Володимир Барсук, директор школи №4