І знову пам’ять ожива…

 У загальноосвітній школі  № 1 Новокаховської міської ради з 6 по 8 травня проходили заходи, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни.

З метою патріотичного виховання, з нагоди святкування Великої Перемоги 06 травня в актовій залі школи відбувся фестиваль воєнно-патріотичної пісні «Пісні, народжені війною», учасниками якого стали учні 5-А,Б,В, 6-АБ, 7-А,Б класів. Зі сцени лунали пісні воєнних років.1-школа,-9-мая

 7 травня в актовій залі школи відбулася літературно-музична композиція «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!», присвячена пам’яті наших прадідів, дідів, пам’яті полеглих на фронтах Другої світової війни та всім, хто залишився в живих. На святі присутні почесні гості: Лозовий Володимир Йосипович, директор музею історії, Мартинюк Віктор Миколайович, ветеран війни та герой праці, Сігаєв Олександр Петрович.image009Зі сцени учні школи мали змогу вклонитися священному подвигу ветеранів, які мужньо захищали нашу землю, пригадали твори літератури й музики, які возвеличують безстрашність, героїзм нашого народу. Поезія і пісня – це те, що підтримувало наших ветеранів у ті воєнні роки.

В знак вдячності та поваги, напередодні святкування  70-річчя Перемоги, учні школи піднесли ветеранам квіти та пам’ятні сувеніри: символи пам’яті – червоні маки.

Війна народжувала слова, а зболена душа створювала музику. Так з’явилися пісні, що були оберегом наших воїнів, талісманом безсмертя. Ветеранам війни учні підготували святковий концерт, в якому  прозвучали пісні воєнних років.

image019

 8 травня,  в День памяті та примирення в актовій залі школи було продовжено марафон пісень воєнних років «Рядки, обпалені війною», в якому взяли участь учні початкових класів. На захід запросили ветерана війни Пахно Анну Нікіфорівну, яка працювала вчителем початкових класів у школі № 1.image027Сподіваємося, що заходи, проведені в школі № 1, пробудили в душах кожного учня найсвятіші людські почуття, патріотизм, бажання захистити свою Батьківщину за будь-яких обставин.

image005