Вчора, 11 квітня, до Нової Каховки завітали гості:  український спортсмен, громадський діяч, майстер спорту України з пауерліфтингу IPF (2011), майстер спорту з армліфтингу (2017), президент федерації силового екстриму України Валерій Газаєв, а також пердставники  івент-агенства “Карамель”. За їх участі, під головуванням керуючого справами Новокаховського міськвиконкому Василя Акуленка, у малій залі засідань відбулась організаційна нарада.   З якого приводу?  Поспішаємо повідомити:  5 тарвня у Новій Каховці відбудеться чемпіонат України з силового екстриму.

Ініціатива проведення змагань богатирів  саме у нашому місті належить  Благодійному фонду Ігоря Колихаєва. Захід такого рівня і масштабу  Нова Каховка прийматиме вперше (ці змагання національного рівня взагалі проходять на Херсонщині вперше), тож за “круглим столом” присутні організатори, а також керівники профільних відділів виконкому і міськради, комунальних підприємств, силових структур обговорили чимало деталей і організаційних моментів.

Не зайвим буде відзначити: гості були вражені красою Нової Каховки, її свіжим весняним зеленим вбранням, затишком та гостинністю.

Гості відвідали місцевий яхт-клуб Maxim Marine

Наразі відомо, що змагатимуться найсильніші жінки й чоловіки країни  (команда нараховує близкьо 40 учасників) на центральній площі Нової Каховки, орієнтовно- з 10:00 і до вечора. За словами організаторів, це дійство буде цікаво побачити як дорослим, так і малечі. У програмі – урочисте відкриття,  художні й спортивні номери та власне видовищні виступи спортсменів.   Вони змагатимуться у 4 вагових категоріях (1-учасниці-жінки, 3- учасники чоловіки). Під пильним наглядом кваліфікованої судейської колегії спортсмени виконають  по 5 обов’язкових вправ, серед яких гігантський дамбл від 90 кг, прогулянка фермера від 160 кг, трак-пул 20 тон.

Словом, містян і гостей очікує грандіозне та яскраве свято. Тож запрошуємо усіх зарядитися позитивом і яскравими емоціями! Більш детально про чемпіонат з силового екстриму читайте у наших наступних публікаціях.