«Ігри патріотів Херсонщини»

игры 9Міська бібліотека для дітей вітала у себе в гостях юних інтелектуалів, переможців І туру обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», які зібралися, щоб пройти наступний етап випробувань – ІІ-й тур гри та позмагатися за звання переможця.
Основним елементом цих випробувань стали тестові завдання з історії краю, її природи та літератури. Змагалися діти у трьох вікових групах: учні 4-5, 6-7 та 8-9 класів. Після тестування для всіх учасників змагань відбулося свято, на яке завітав головний партнер турніру Олександр  Сидоренко. игры 1.jpg3
У ході свята до дітей зверталися ще й «гості» з минулого О.С.Пушкін та О.П.Довженко голосом волонтерів Кирила Єзерського та Цибульського Гліба – учнів гімназії, які допомогли згадати минуле Херсонщини та запитали про сьогодення.
У вітальному слові О.М.Сидоренко,  сказав, що зовсім трохи заздрить юним учасникам, бо саме їм відбудовувати наш край та робити його кращим. А ще побажав розвиватися та пізнавати історію своєї землі, бо у сьогоднішнього покоління для цього є безліч можливостей.
игры-1Після цього відбулося відзначення переможців І туру гри, яких поздоровила та вручила грамоти директор Новокаховської ЦБС Петрова Л. М., а завідуюча міської бібліотеки для дітей Карпенко В.І. вручила кожній дитині подарунок від О.М.Сидоренка – карту «Херсонщина в кишені», наголосивши, що є подарунки й для бібліотек – учасників турніру, які отримують книги «Путешествие по Херсонщине» – енциклопедію-путівник, а міська бібліотека для дітей ще й книжку Олександра Скорохода «Херсон: вчера и сегодня».
Заключним етапом святкового дійства стало оголошення переможців ІІ –го туру та їх нагородження. Діти отримали дипломи та подарунки.
Тож, переможцями ІІ-го туру обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» у місті Нова Каховка стали: серед учнів 4-5 класів – Кубарєв Ярослав(ЗОШ № 10, читач міської бібліотеки № 2), серед учнів 6-7 класів – Шандра Влада (ЗОШ № 1, читач міської бібліотеки для дітей), серед учнів 8-9 класів – Гребіневич Ірина (НВК № 2, Плодівська сільська бібліотека). Вітаємо переможців!