«Ігри патріотів Херсонщини – 2021»: відбіркові тури

У вересні міська бібліотека для дітей та юнацтва проводить відбіркові тури місцевого етапу обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсоншини».

Розпочали цьогорічне змагання патріотів учні 5-А та 6-В класу Академічного ліцею «Спектр». Народ у ліцеї зібрався серйозний, тож і переможців цього патріотичного сезону як ніколи – по 5 дітей!

П’ятикласники відповідали на відео-питання, розгадували загадки про рослинний та тваринний світ Херсонщини, згадували визначні місця та пам’ятники Нової Каховки. А шестикласники блискуче змагалися у бліц-турнірі.

Патріотичну естафету підхопили учні 7 та 8 класів Новокаховської гімназії, які змагалися за допомогою краєзнавчої  гри «Лицарі Таврійського краю». Згадували найвизначніші події, найвидатніших героїв козацької доби, пов’язанні з нашим краєм. Загалом, впоралися, бо ж знову 5 переможців.

20 вересня продовжили змагання  за звання юних патріотів Херсонщини учні 8-а та 7-Б класів Академічного ліцею «Спектр». Гра була неперевершена і було дуже складно визначити переможців, бо круті усі!

Тож вітаємо переможців І-го відбіркового туру та з нетерпінням чекаємо на продовження!