Ігри патріотів Херсонщини. ІІ тур

Минулого тижня у міській бібліотеці для дітей відбувся ІІ тур обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», на який зібралися переможці І (відбіркового) туру.

Цьогоріч, зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в країні, участь у конкурсі взяли тільки 4 бібліотеки  – міська бібліотека для дітей і Обривська сільська бібліотека, бібліотеки гімназій №2 та №9. Всього 38 дітей. Учасниками ІІ туру стали 13 учнів. Усі вони пройшли випробування у формі тестування.

Допоки чекали на висновки компетентного журі, до якого цього року увійшли викладачі гімназії № 2 ім. А.П. Бахути – вчитель історії Валентина Ткаченко  та вчитель географії Антоніна Орлова, усі присутні, серед яких були депутат Новокаховської міськради, багаторічний партнер бібліотеки у проведенні обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» Сергій Хоменко та директор Новокаховської ЦБС Людмила Петрова  мали нагоду прослухати презентацію книжкової виставки «Ігри патріотів Херсонщини», яку провела провідний бібліотекар відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів Н.Жаданова.

А далі були нагороди, подарунки, привітання переможців. Грамоти усім учасникам вручила директор Новокаховської ЦБС Людмила Петрова. З вітальним словом звернувся до юних новокаховчан і Сергій Хоменко. Він висловив своє захоплення тим, що діти читають книжки, грають і перемагають. Кожному із учасників Сергій Вікторович подарував  термокухоль. Не обійшлося і без звичних уже смаколиків.

 

Нарешті – головна мить свята – оголошення переможців. Ними стали учениці Новокаховської гімназії Маргарита Басова (5-В класу) та Варвара Косован  (7-А клас).

Щиро вітаємо наших переможниць та бажаємо їм успіхів у ІІІ, обласному етапі конкурсу, який проходитиме цього року в онлайн-форматі. Дівчатка вже отримали творчі завдання.