ІХ сесія Новокаховської міської ради відбудеться 9 червня

исполкомЗгідно розпорядження міського голови Володимира Коваленко від 19.05.2016 №151-р Чергова ІХ сесія Новокаховської міської ради VІІ скликання відбудеться 9 червня о 9.00 в приміщенні великої зали міськвиконкому.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

 1. Депутатські запити.
 2. Про внесення змін до основних заходів Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Нова Каховка на 2016 рік.
 3. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності міста Нова Каховка на 2016 рік.
 4. Про внесення змін та доповнень до Заходів на 2016 рік міської Програми будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери, житлового фонду та інших об’єктів комунальної власності міста Нова Каховка на 2015-2016 роки
 5. Про затвердження заходів до міської соціальної цільової програми розвитку освітньої галузі на 2016 рік
 6. Про затвердження загальної чисельності апарату відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради на 2016 рік.
 7. Про затвердження Положення про міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради.
 8. Про затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Новокаховської міської ради.
 9. Про затвердження положення про відділ реєстрації Новокаховської міської ради.
 10. Про внесення змін до Положення про центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради.
 11. Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за березень 2016 року.
 12. Про виконання міського бюджету за І квартал 2016 року.
 13. Про затвердження нової редакції Положення про фінансове управління Новокаховської міської ради.
 14. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.06.2015 року №2095 “Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2016 рік”.
 15. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2014 року №1441 “Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Нова Каховка, які плануються для продажу на земельних торгах”.
 16. Про звіт Комісії по контролю за фактичним використанням землі на території міста Нова Каховка за І квартал 2016 року
 17. Про доповнення переліку об’єктів приватизації на 2016 рік.
 18. Про визначення земельних ділянок, які будуть передаватися в оренду шляхом проведення земельних торгів окремими лотами.
 19. Про затвердження проектів землеустрою щодо формування земельних ділянок комунальної власності, для подальшої передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
 20. Про затвердження проектів землеустрою, поділ земельних ділянок та передачу земельних ділянок у користування
 21. Про затвердження проектів землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та користування, припинення прав на землю громадянам.
 22. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам, які є учасниками антитерористичної операції.
 23. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам, які є учасниками антитерористичної операції.
 24. Про надання дозволу на розробку детальних планів території та проектів землеустрою щодо земельних ділянок, які плануються для передачі в оренду на земельних торгах.
 25. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та викуп земельних ділянок.
 26. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам.
 27. Про оформлення договорів, які визначають розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
 28. Про дозвіл виконкому на укладання договору оренди.
 29. Про дозвіл на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Садівничого товариства “Сокіл -1”.
 30. Про дозвіл на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Бджільницького товариства “Нектар”.
 31. Про згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Нова Каховка зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення ЖБК №43 “Буран”.
 32. Про згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Нова Каховка зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення ЖБК “Октябрь”.
 33. Про згоду на передачу до власності Дніпрянської селищної ради будівлі Корсунської ЗОШ.
 34. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичними особами – підприємцями Жаганом Сергієм Володимировичем та Жаганом Костянтином Сергійовичем.
 35. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Зелінкою Андрієм Івановичем.
 36. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 липня 2012 року №769 «Про затвердження програми будівництва (придбання) доступного житла в м.Нова Каховка на 2012-2017 роки».
 37. Про затвердження Положення про порядок переведення житлового приміщення у нежитлове та нежитлового приміщення у житлове в місті Нова Каховка.
 38. Оголошення, звернення.

Засідання постійних комісій ради з попереднього розгляду проектів рішень, що виносяться на сесію, відбудуться 6-7 червня.

Більш докладно з проектами рішень міської ради, що виносяться на сесію, можна ознайомитися на офіційному сайті міста Нова Каховка за адресою: http://novakahovka.com.ua/public_info/index.php?t=26&id=&g=129&lng=ua