Новокаховський “Імпульс” приймав 9 тур чемпіонату області з баскетболу серед чоловіків

Вчора, 9 грудня, новокаховський ДЮСК з баскетболу “Імпульс”, приймав 9 тур чемпіонату області з баскетболу серед чоловіків. Про це в групі Нова Каховка – баскетбольний клуб “ІМПУЛЬС” повідомив Володимир Філатов.

 

“Нагадую що, в цьому чемпіонаті, приймають участь 8 баскетбольних команд області, серед яких, дві новокаховських. На ключові ігри туру, завітав почесний гість, вболівальник клубу та фанат спорту – міський голова Нової Каховки, Коваленко Володимир Іванович, який привітав гостей міста зі святом баскетболу та побажав кожній, досягнути найвищих результатів. Після теплих слів відбулись наступні ігри туру:

Автостан 20:0 БК Гопри (тп)
БК Таврія 67:52 ДЮСШ-Генічеськ
БК Каховка 20:0 БК Гопри (тп)
Будівельник 38:63 БК Цюріх
Автостан 43:49 БК Каховка

 

 

На разі, залишився останній тур, в якому визначиться четвірка найсильніших, яка в свою чергу і продовжить виступи в наступному раунді плей-офф. Свято баскетболу відбулось! ДЮСК з баскетболу Імпульс висловлює велику вдячність: міському голові Коваленко Володимириу Івановичу, президенту клубу Перетятько Віталію Валерійовичу та начальнику відділу у справах сім’ї, молоді, фізичного виховання та спорту – Таран Наталіі Миколаївні. Окрема подяка креативному агентству “ПОЗИТИВ” та медійному партнеру NK-ONLINE,” – написав пан Філатов.