Інфекційне відділення Центральної лікарні у Новій Каховці відкрито!

Вчора, 29 вересня, у Новій Каховці відбулось урочисте відкриття оновленого інфекційного відділення Центральної міської лікарні (ЦМЛ).

Перед входом до відбудованого, можна сказати фактично  з нуля, закладу  зібралися лікарі, адміністрація лікарні, депутати Новокаховськох міської кради, та поважні гості  – мер Нової Каховки Володимир Коваленко, голова Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА  Віктор Короленко, виконавчий директор Асоціації  міст України Олександр Слобожан.

З цією важливою та радісною подією присутніх привітали головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук та Анатолій Подофа, генеральний директор фірми-генпідрядника  на цьому об’єкті  – ПАТ “Херсоноблагробуд”.

 Анатолій Іванович нагадав, що будівля інфекційного відділення  за віком  – ровесниця Нової Каховки. І відкриття  у дні  святкування  65-річного ювілею міста є як ніколи доречним та важливим подарунком.  Звичайно, що ремонт, який тривав впродож 5 років, був капітальним: тепер тут замінено на нове  абсолютно  все, починаючи від покрівлі і завершуючи сантехнікою.

(Фото під час реконструкції)

Окремо колективу та комунальним службам міста подякували за впорядковану, охайну  територію довкола лікарняного комплексу. Тепер черга за обладнанням і меблями, які вже незабаром з’являться у цих стінах. За словами І. Гайдаманчука, “переселення” розпочнеться  вже цього понеділка.

Як зазначив Віктор Короленко, наявність такого відділення в комплексі із сучасними кардіологічним  та інтенсивної терапії  надають Новій Каховці суттєві  переваги  в плані  визначення центром Таврійського  госпітального округу, як того вимагає реформа охорони здоров’я.

Разом із Володимиром Коваленком, Олександром Слобожаном та головним лікарем ЦМЛ він  розрізав стрічку, після чого   усі присутні  оглянули відділення та на власні очі побачили,  які гарні  умови в цих стінах створені для  майбутніх пацієнтів – не тільки мешканців Нової Каховки, а й жителів довколишніх населених пунктів.

Усі не приховували своїх позитивних емоцій та вражень. Ще б пак – у  відділенні все просто сяє новизною  та чистотою!

Щирі  слова вдячності пролунали від профсоюзного лідера медиків Оксани Сарафонової, яка акцентувала: завдяки спільним зусиллям місцевої влади,  депутатського корпусу, керівництва лікарні, будівельників,  медичні працівники Нової Каховки мають належні умови праці, які наближають   послуги для наслення до європейських стандартів,а це – якісно новий рівень роботи.

Більш детально про  нове інфекційне  відділення читайте у свіжому номері газети “Нова Каховка”.