Інформація щодо появи військових підрозділів на вулицях Нової Каховки

До редакції нашого видання останнім часом надходять звернення новокаховчан з питанням про появу на вулицях міста озброєних військових підрозділів. Ось і сьогодні будинок Новокаховської міської ради по периметру був оточений людьми у камуфляжі зі зброєю. Містяни бажають знати, що відбувається?

З цим питанням у телефонному режимі ми звернулися до міського голови Володимира Коваленка.

Через нашу газету він просив заспокоїти усіх мешканців та гостей міста. Комунальні служби на території Новокаховської міськради працюють у штатному режимі. Ніяких непередбачених подій в місті не відбувається.

Як раніше повідомляли ЗМІ, в області з 3-го до 12-го вересня проходять військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони. Ось якраз ці підрозділи, в рамках навчань, періодично з’являються у нашому місті з метою взяття під охорону адміністративних будівель та важливих стратегічних об’єктів, які розташовані на території нашої громади. Від командування вони отримують такі завдання і виконують їх. Дії військових не заважають життєдіяльності міста.

Міський очільник просить усіх новокаховчан з розумінням поставитись до цих подій і не піддаватись ніякій паніці. Кожен виконує свою роботу і покладені на нього обов’язки.

У цих випадках влада завжди на місці і усі дії віськових узгоджуються з нею. Також маємо пам’тати, що в країні війна, і ми завжди повинні бути готовими до непередбачуваних ситуацій.

Від редакції додамо, що 108 новокаховчан беруть участь у цих навчаннях та дислокуються в селі Українське Іванівського району.