Ініціативні учні Нової Каховки успішно беруть участь у проекті “Відкривай Україну”

З листопада 2016 року колектив ЗОШ №3 (директор І. Дубас)  бере участь у всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну».

Метою проекту є  створення такого середовища для розвитку підлітків в малих містах України, в якому вони здобудуть нові знання і навички для реалізації своїх ідей. Під час участі у проекті “Відкривай Україну” команда з п’ятнадцяти  учнів 7-11 класів і одного вчителя-модератора втілюватиме в своєму місті крутий задум в одній із шести сфер (здоровий спосіб життя, культура і мистецтво, медіа, навколишнє середовище, соціальний напрям і урбаністика).

Навчальний процес проходить на гейміфікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні лекції, надихаючі історії успіху з таких тем, як командо утворення, робота з ідеями, комунікації, критичне мислення та проектний менеджмент. На сьогодні команда ЗОШ №3, яку знають на проекті як „НК life“, пройшла перший етап навчальної програми: реалізувала шкільний проект – здійснила модернізацію роздягальні для дівчат. За підсумками голосування щодо кращих ідей  «НК life» увійшла в ТОП-10 команд Південного регіону.

З лютого до середини квітня 2017 року команда втілюватиме у життя міський проект, а у травні стане учасником регіонального фестивалю у Запоріжжі.

Результати своєї діяльності учасники проекту презентували у відео.

 

Галина Фірсова, заступник директора з ВР ЗОШ №3, вчитель-модератор проекту «Відкривай Україну»