Наші переможці: ініціативний та креативний 1-Б третьої школи

Напередодні  радісних і чарівних  зимових свят  сайт НК online спільно з виданням «Нова Каховка» оголосили та провели  конкурс  новорічних привітань. Відповідно до умов, участь у ньому міг взяти  кожен, надіславши своє невеличке і щире відео-привітання, або вітальний лист з фото.

Незважаючи на те, що конкурс проводився вперше, участь у ньому взяло  багато ініціативних та креативних людей. А найприємніше здивувало –  переважна більшість привітань була адресована містянам  від найменших новокаховчан – учнів школи №3.

Впродовж трьох днів  читачі, голосуючи, обирали краще новорічне вітання. Як всі могли переконатися, боротьба була захоплюючою, а інтрига зберігалася до останнього моменту. Найпалкіші  глядацькі симпатії були на стороні креативних вчителів школи №3 та малят з 1-Б класу цієї ж школи. Завдяки потужній підтримці читачів, які активно голосували, перемогу здобули діти, адже саме їхнє щире вітання підкорило серця глядачів.

Привітати й подякувати дітлахам  з 1-Б та їхнім наставникам минулого тижня до школи завітали головний редактор газети «Нова Каховка» Євген Кавун та кореспондент Наталія Левченко. Учні охоче ділилися своїми враженнями від участі, розповідали  гостям, хто допомагав їм, та з яким хвилюванням вони та їхні родини спостерігали за голосуванням. Редактор «НК» побажав малечі бути завжди ініціативними, долучатись до всіх заходів, які проходять у місті та за його межами, гарно навчатись і прославляти досягненнями Нову Каховку.

Ну, і звісно ж, дітвора висловила бажання брати участь у  конкурсі новорічних привітань наступного року.  Викладачі школи №3 та директор Ірина Дубас, в свою чергу, також подякували організаторам конкурсу, найперше – за подаровану радість дітям та  можливість привітати усе місто.

Під завісу зустрічі переможців чекали солодкі подарунки. А ще, в якості призу, дітлахи  разом зі своїм вчителем зможуть піти на перегляд мультфільму до кінотеатру «Юність».

P.S. Колектив сайту  НК Online  та газети «Нова Каховка»  дякує усім учасникам, особливо – школі №3, її активним і творчим  вчителям та учням. Також висловлюємо вдячність за сприяння міському голові В. Коваленку та спонсорам – БФ «Нова Каховка» (Н. Безп’ята) та КП «Міський кінотеатр «Юність» (Г. Гірна).