Іноземці інвестують в Україну: японська «Fujikura» відкриває у Львові підприємство з виробництва автокомпонентів

СадовийІнвестиційний проект компанії «Fujikura» є частиною європейської програми бізнес-розвитку, яка передбачає початок операційної діяльності у січні 2016 року. Спочатку компанія відкриє виробничий комплекс площею 11 500 кв.м і залучить 300 співробітників. Впродовж наступних 3 років планується збільшення площі приміщень до 30 000 кв.м та працевлаштування понад 3 000 працівників.

Про рішення компанії вкладати кошти у розвиток міста розповів на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook мер Львова Андрій Садовий.

Зокрема, міський голова зазначив: “Якщо у всіх сьогоднішніх подіях вам бракувало позитиву то він є у Львові. Потужний міжнародний інвестор з Японії (комлектуючі для автомобілів) оголосив сьогодні про фінальне рішення працювати у Львові. У перспективі – 3000 робочих місць. Роботу починають вже.”

Також пан Садовий розповів про інший інвестиційний проект, який впроваджується у Львові: “Учора ще одна новина з цієї сфери. Підписали угоду на аренду землі (перша черга – 25 га) з голандським індустріальним девелопером CTP. Раніше ця компанія виграла конкурс на будівництво нового індустріального парку в мікрорайоні “Рясне-2”. В березні вже почнуть зводити нові підприємства.

На офіційному сайті міста Львова зазначається, що компанія «Fujikura» була заснована в Японії 130 років тому і нараховує понад 50 тис. працівників по всьому світу. Одним із напрямків діяльності компанії є виробництво кабельних мереж для європейських автовиробників згідно із стандартами в даній галузі.