Іноземцям, що служать в ЗСУ, буде легше отримати українське громадянство – законопроект Івана Вінника

Верховна-РадаВчора, 6 жовтня, 2015 року Верховна Рада України ухвалила рішення, що стосуються іноземців, котрі пліч опліч з українськими побратимами захищають нашу землю.

Зокрема, парламентарі прийняли закон №2389, що дозволяє проходження військової служби у ЗСУ іноземцям, а Збройним силам України, у свою чергу, підписувати з ними контракти. За цей закон віддали свої голоси 229 депутатів.

Окрім того, у першому читанні було ухвалено (246 голосів “за”) законопроект №2847 авторства Івана Вінника, який передбачає спрощення процедури прийняття громадянства України іноземними добровольцями, які проходять військову службу в Збройних силах України.

Про це, зокрема, повідомляє на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook народний депутат від фракції “Самопоміч” Єгор Соболєв.

Відтак, парламентар розповів: “Ухвалили закон, який дозволяє Збройним Силам підписувати контракти з іноземцями. Вітання авторам закону на чолі з Дмитром Тимчуком. Ще в першому читанні проголосували за законопроект Івана Вінника, який спрощує надання громадянства таким воїнам. Що важливо, обидва рішення ухвалені після обговорень в комітетах, на фракціях – без криків “ну і що що зареєстрували вночі – хто не голосує, той агент Кремля”. Всі закони мають голосуватися так – після якісних дискусій в парламенті та з активними громадянами поза ним.”