Інтерактивне свято англійської абетки в СЗОШ №8

Нещодавно в Новокаховській  СЗОШ №8 ( директор О. Олійник) відбулось вято англійської абетки, яке підготували для учнів початкової школи вчителі англійської мови Юлія Бойко і   Олена Ставицька.

  Англійська абетка – перша книга, з якої розпочинається навчання англійської грамоти. Саме з букваря починається захоплюючий шлях дитини в країну знань, тож організатори свята мали на меті залучити дітей до творчої ініціативи, сприяти комунікативному мовленню, адже у початковій школі важливо зацікавити учнів вивченням англійської мови, викликати в них жвавий інтерес та позитивне ставлення до предмета.

 Ведучі свята, казкові персонажі Маша (Поліна Шаповаленко) та Mr.Bear (Віктор Шарго) допомогли глядачам зануритись у казковий світ дитинства. Прозвучали пісні :    «Hello» (1клас, вчитель Тетяна Спавік ), «Whatisyourname?» у виконанні учнів 2б класу (вчитель ЮліяБойко), «Оneandtwoandthree..» (1в клас, вчителі : Тетяна Спавік,          Муніра Іщенко ), «Headandshoulders» (1а клас, вчитель Олена Ставицька), «Ifyou’rehappyandyouknowit» (3б клас, вчитель Ірина Барна). Прозвучали вірші – римівки про кольори у виконанні учнів 3г класу (вчитель Катерина Коршунова) та вірші про тварин (2 клас, вчитель: Наталя Кусрашвілі). Самим харизматичним став виступ учнів 1б класу з рок-постановкою пісні «Rock-na-na-na» (вчительТетяна  Семенкова). Музичний супровід базувався на відомих англійських піснях, яким було надано нового змісту. Наприкінці свята діти знайшли абетку, проспівали пісню «TheABC».

 Талановиті маленькі артисти захопили глядачів своєю безпосередністю і щирістю, підкорили серця дорослих своїм талантом і харизмою.

 Ірина Барна вчитель англійської мови