Інвестиційна програма для «Херсонобленерго» на суму більше 146 млн грн

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик та голова правління АТ “Херсонобленерго” Ігор Сафронов взяли участь у відкритому засіданні Національноъ комісії держрегулювання енергетики й комунальних послуг щодо розгляду та затвердження інвестиційної програми АТ Херсонобленерго на 2018 рік, повідомляє прес-служба ХОДА.

Під час презентації Ігор Сафронов наголосив, що у програмі закладено кошти під проектування електричної мережі в області загального асигнування, які планується освоїти у 2018 році у сумі 146 572 тис. грн без ПДВ, з них на технічний розвиток та переоснащення електричних станцій та мереж передбачено понад 75% від загальної суми інвестиційної програми.  Решта коштів – 15%, планується витратити на заходи із зниження понад нормативних витрат електричної енергії (придбання та встановлення лічильників).

Під час доповіді Олександр Адамчик наголосив, що облдержадміністрація співпрацювала з компанією “Херсонобленерго” під час формування інвестиційної програми: «Були спільно організовані громадські слухання, враховано думки селищних та голів райдержадміністрацій, громадськості».

Також Олександр Адамчик звернувся особисто до голови НКРЕКП Оксани Кривенко з проханням переглянути рішення попереднього складу комісії в частині зміни структури тарифу для відновлення обсягів ремонтного фонду, що були затверджені для компанії Херсонобленерго до 2014 року.

Тож, інвестиційну програму з розподілу та постачання електричної енергії АТ «Херсонобленерго» на 2018 рік у сумі понад 146 млн грн сьогодні схвалено Національною комісією держрегулювання енергетики й комунальних послуг.