Інвестиційні проекти повинні працювати на розвиток територіальної громади

flagnk

На виконання розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 19.05.2014р. №319 «Про обласну комісію з оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»,  до Департаменту   економічного розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації направлено повний пакет документів проектів, що можуть реалізовуватися у 2016 році  за рахунок коштів  зазначеного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 липня 2012 року №656.

Про це повідомляє начальник відділу капітального будівництва Новокаховського міськвиконкому Світлана Гончаренко.

До вказаного переліку включено  5 об’єктів, розташованих на території Новокаховської міської ради:

1.Реконструкція палацу культури в м. Нова Каховка;
2.Котельня №1по вул. Леніна, м. Нова Каховка – Реконструкція.  Корегування з встановленням твердопаливного котла на альтернативному виді палива;
3.Реконструкція інфекційного відділення для дорослих ЦМЛ на лікарняному комплексі №1 по вул. К.Маркса,33а;
4.Реконструкція мереж водопостачання мікрорайону «Сосновий»;
5.Вузол знезараження стічних вод на очисних спорудах каналізації м. Нова Каховка, Херсонської області, вул. Індустріальна.

Основними критеріями конкурсного відбору є: відповідність пріоритетам розвитку регіонів, оновлення основних засобів комунальної власності територіальних громад, зменшення обсягів незавершеного будівництва, пріоритетне значення для соціально-економічного розвитку двох і більше регіонів,    відповідність вимогам енергозбереження  та захисту навколишнього природного середовища.

Усі представлені проекти мають велике значення для розвитку територіальної громади Новокаховської міської ради та відповідають зазначеним критеріям.

Сподіваємося на позитивний висновок комісії, що дасть можливість отримати кошти державного бюджету.